Profisys Systemy Informatyczne

Switch to desktop Register Login

FUTURITI xSale – automatyzacja omnichannel

FUTURITI xSale to narzędzie ułatwiające zarządzanie sprzedażą wielokanałową, automatyzujące pracę przy realizacji zamówień oraz ściśle współpracujące z systemami ERP ułatwiając obsługę księgowo-magazynową sklepu internetowego.

Zalety FUTURITI xSale

Integracja kanałów sprzedaży

Dzięki FUTURITI xSale zintegrujesz wszystkie swoje kanały sprzedaży w jednym panelu, co ułatwia zarządzanie spływającymi zamówieniami i przyspiesza wystawianie ofert.

FUTURITI xSale pozwala na pełną, dwukierunkową integrację z największymi platformami sprzedażowymi: Amazon, eBay, Allegro oraz sklepami opartymi m.in. o systemy Shoper, Prestashop, Magento, Sky-Shop, ClickShop, czy Sklepicom.

Automatyzacja sprzedaży

Spływające zamówienia obsługiwane są automatycznie, dzięki czemu nie tracisz czasu na ich ręczne przeglądanie i realizację.

Jeśli wpadające do systemu zamówienie spełnia określone parametry (np. jest opłacone i nie ma wypełnionego pola „Uwagi” oraz zamówiony towar znajduje się na stanie), FUTURITI xSale samodzielnie przekaże je do dalszej realizacji bez potrzeby ręcznego zmieniania statusu.

Integracja z systemami ERP

Dwukierunkowa integracja z systemami ERP zapewnia możliwość pełnej wymiany danych dotyczących kart towarowych, stanów magazynowych, zamówień oraz płatności. Działania w systemie ERP dodatkowo możesz zautomatyzować w taki sposób, aby 99% pracy przy realizacji zamówień wykonywało się samodzielnie.

FUTURITI xSale integruje się z wszystkimi popularnymi systemami ERP na rynku, m.in. z Comarch ERP Optima/XL, Sage Symfonia, enova365, Subiekt, Asseco Wapro.

Sztuczna Inteligencja

Zaimplementowana w FUTURITI xSale Sztuczna Inteligencja mAIa usprawnia działania na każdym etapie sprzedaży m.in. przewiduje wysokość sprzedaży dla określonej ceny produktu, tworzy profile behawioralne klientów wyszukując tych mogących sprawiać problemy lub też podpowiada najlepszy sposób i porę kontaktu z klientem.

Obsługa sprzedaży międzynarodowej

Dzięki FUTURITI xSale łatwo rozwiniesz sprzedaż poza granicami kraju. Pozwala na to integracja z największymi światowymi platformami sprzedażowymi – Amazon i eBay – oraz wbudowany algorytm śledzenia i naliczania odpowiednich stawek VAT dla docelowych krajów wysyłki.

xSale

 

Możliwości FUTURITI xSale

 • automatyczne zarządzanie ofertami w wielu kanałach sprzedaży (wystawienie, edycja, zamykanie),
 • natychmiastowa aktualizacja stanów magazynowych w wystawionych ofertach - brak konieczności kontrolowania stanów towarowych na serwisach zewnętrznych,
 • automatyczna rezerwacja towaru po zamówieniu,
 • pełna dwukierunkowa integracja z systemami ERP: synchronizacja stanów magazynowych, cen, atrybutów,
 • jednoczesna aktualizacja cen w ofertach na różnych kanałach sprzedaży,
 • obsługa wielu kont i sklepów w jednym miejscu (z zachowaniem indywidualnych parametry dla każdego konta),
 • obsługa ofert kombinacyjnych,
 • import zamówień i płatności do systemu ERP,
 • obsługa różnorodnych polityk cenowych,
 • ciągłe dostosowywanie do zmian w serwisach sprzedażowych,
 • przyjazny interface, łatwa obsługa.

xSale

 

Dlaczego warto wybrać FUTURITI xSale?

Wysoka wydajność

FUTURITI xSale nie działa na zasadzie synchronizacji tj. nie przeciąża systemów niepotrzebną wymianą danych. Zamiast tego wykorzystuje metodę zdarzeniową tj. zmiany wprowadzane są w momencie ich wystąpienia. Dzięki temu FUTURITI xSale zapewnia błyskawiczną aktualizację wszystkich parametrów. Bez problemu jesteśmy w stanie jednocześnie aktualizować bazę składającą się z nawet 100 000 produktów.

Synchronizacja bezpośrednio z ERP

FUTURITI xSale łączy się dwukierunkowo z systemami ERP usprawniając proces zarządzania sprzedażą i magazynem.

Optymalizacja i rozwój

System FUTURITI xSale objęty jest stałą opieką programistyczną, aby regularnie dostosowywać go do zmieniających się wymagań platform sprzedażowych i eSklepów. Jako partner technologiczny Allegro, firma FUTURITI posiada dostęp do szczegółowych informacji na temat wszystkich zmian dokonywanych w serwisie, dzięki czemu jest w stanie przygotować niezbędne modyfikacje, abyś dzięki FUTURITI xSale mógł nieprzerwanie kontynuować sprzedaż w tym kanale.

Cennik

Miesięczny koszt korzystania z FUTURITI xSale wynosi 0,5% wartości transakcji (maksymalnie 1 zł netto / transakcję).

Minimalna opłata: 600 zł netto / miesiąc.

Jeśli wysyłasz ponad 15 000 paczek miesięcznie, mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

xSale Light

Możesz również skorzystać z oferty xSale Light. Jest to dedykowane wdrożenie xSale dla jednego kanału sprzedaży. Jego koszt zaczyna się od 100 zł netto / miesiąc.

Wersja DEMO

FUTURITI xSale posiada wersję demo pod adresem demo.xsale.ai. Pozwala ona zapoznać się z możliwościami narzędzia oraz obsługą panelu zarządzania sprzedażą.

Copyright 2011 - 2018 Profisys Systemy Informatyczne

Top Desktop version